header foto
Dit schema loopt van 19-8-2019 t/m 15-6-2020
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
11:30 - 13:00 Valuas TOPklas Trainingsgroep KG1
11:30 - 13:00 Valuas TOPklas Trainingsgroep KG2
16:30 - 17:30 Jongens E6-1 Moses Kagochi KG1 - D
16:30 - 17:30 Meisjes E6-1 Alessia Titulaer
Ciel Coopmans
KG1 - A
16:30 - 17:30 Meisjes E6-2 Anne Stevens KG1 - B
16:30 - 17:30 Meisjes E6-3 Paul Brauckmann KG1 - C
16:30 - 17:30 Meisjes F1 Lotte Dings
Philine van den Born
KG2 - A
16:30 - 17:30 Meisjes F2 MIX Roel Smets KG2 - B
17:30 - 18:30 Jongens E8-1 Douglas Oduor Nyerere KG2 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes B4 Moses Kagochi KG3 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes C3 Noor van Vliet KG3 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D1 Peter van Soest KG1 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D2 Rachelle van Stralen
Isa Quadvlieg
KG1 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes E8-2 Inke de Gruyter KG2 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes E8-1 Hans Werps KG2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Nieke Laumans KG1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A2 Ivo da Mota Moreira KG2 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Tim Bruinen KG1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes C2 Noor van Vliet KG2 - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:15 - 17:30 Jongens D2 Moses Kagochi
Nieke Laumans
KG2 - AB
17:30 - 19:00 Jongens D1 Thomas Langerak KG1 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes B3 Esmée Fennema
Sophie Linthorst
KG2 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes C1 Nieke Laumans KG1 - AB
17:30 - 19:00 Tegelen-Venlo Jongens C3 Moses Kagochi KG2 - AB
19:00 - 21:00 Heren 1 Dick Bisschops
Oliver Kurtz
KG1 - CD
19:00 - 21:00 Jongens A1 Moses Kagochi KG1 - AB
19:00 - 22:00 Keepers Fred Cabooter
Vico Simons
Youp Schoenmakers
KG2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B2 Annemarie Engels
Maurice Klaassens
Nieke Laumans
KG2 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Jongens E6-1 Niels Noij
Olivier Beerkens
KG2 - A
16:30 - 18:00 Meisjes D1 Peter van Soest KG1 - AB
16:30 - 17:30 Meisjes E6-1 Daantje Gerritsen
Lieve Kuyper
KG2 - B
16:30 - 17:30 Meisjes E6-2 Isabelle Cuypers
Juulke Simons
KG2 - C
16:30 - 17:30 Meisjes E6-3 Freek Vercauteren KG2 - D
16:30 - 17:30 Meisjes F1 Esmee Schnock
Isis Gaspersz
KG1 - D
16:30 - 17:30 Meisjes F2 MIX Isabel Aldewereld
Liesbeth Litjens
KG1 - C
17:30 - 19:00 Meisjes A2 Ivo da Mota Moreira KG1 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes D2 Rachelle van Stralen KG2 - CD
17:30 - 19:00 Venlo-Tegelen Jongens B2 Moses Kagochi KG2 - AB
18:00 - 19:30 Venlo-Tegelen Jongens B1 Thijs Pubben KG1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Ivo da Mota Moreira KG1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B4 Moses Kagochi KG2 - AB
19:30 - 21:30 Dames 1 Nieke Laumans KG1 - AB Start Video 19:00
19:30 - 21:30 Dames 2 Leo Nefkens KG2 - CD
20:30 - 22:00 Trimsalon Moses Kagochi KG2 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
11:30 - 13:00 Valuas TOPklas Trainingsgroep KG1
11:30 - 13:00 Valuas TOPklas Trainingsgroep KG2
17:00 - 18:30 Meisjes C2 Moses Kagochi KG1 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes B1 Misja Geeratz
Thijs Pubben
KG1 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes B3 Douwe Mulders KG2 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes C3 Rachelle van Stralen KG2 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes E8-1 Simon Terhenne
Wout Thijssen
KG3 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes E8-2 Bas van Straaten KG3 - CD
18:30 - 19:30 Jongens E8-1 Hans Dick Terhenne KG3 - AB
18:30 - 20:00 Tegelen-Venlo Jongens C1 Thomas Langerak KG1 - CD
19:00 - 21:00 Jongens A1 Joost Cornet
Thijs Pubben
KG1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B2 Moses Kagochi KG2 - CD
19:00 - 20:30 Venlo-Tegelen Jongens B3 Jelle Mulders KG2 - AB
20:00 - 22:00 Heren 1 Dick Bisschops
Oliver Kurtz
KG1 - CD
20:30 - 21:45 Heren 2 KG2
20:30 - 21:45 Heren 3 KG2
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 Tegelen-Venlo Jongens C2 Nieke Laumans KG2 - AB
17:30 - 19:00 Jongens D1 Thijs Pubben KG1 - AB
17:30 - 19:00 Jongens D2 Moses Kagochi KG1 - CD
18:30 - 21:00 Keepers Fred Cabooter KG2 - AB
19:00 - 21:00 Dames 1 Nieke Laumans KG1 - CD
19:00 - 20:30 Dames Jong 1 Moses Kagochi KG2 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes C1 Thijs Pubben KG1 - AB
20:15 - 21:45 Dames Jong 2 Michelle Helmes KG2 - CD
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:30 - 10:30 Meisjes en Jongens K kleuterteam KG3 - CD
09:30 - 10:30 Meisjes en Jongens KH kleuters & benjamins KG3 - CD