header foto
Standen van alle teams

JuniorenSenioren
Senioren 
  Dames 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Oss D1 12 30 10 0 2 47 19 0
2 Rosmalen D1 12 29 9 2 1 44 13 0
3 MEP D1 12 25 7 4 1 30 12 0
4 Best D1 12 21 6 3 3 30 25 0
5 Venlo D1 12 19 6 1 5 26 30 0
6 Hopbel D1 12 15 5 0 7 26 26 0
7 Uden D1 12 14 4 2 6 14 22 0
8 Geldrop D1 12 14 4 2 6 28 41 0
9 HOD D1 12 13 4 1 7 32 39 0
10 Berkel-Enschot D1 12 11 3 2 7 20 29 0
11 Geel-Zwart D1 12 9 3 0 9 18 42 0
12 HCAS D1 12 6 1 3 8 14 31 0
  1e klasse 
  Dames 1 Silver Cup 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Apeliotes D1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Basko D1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Best D1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Boxmeer D1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Civicum D1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 DES D1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Deurne D1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Don Quishoot D1 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Geldrop D1 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Goirle D1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 HCAS D1 0 0 0 0 0 0 0 0
12 HOD D1 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Hopbel D1 0 0 0 0 0 0 0 0
14 MEP D1 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Oirschot D1 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Oss D1 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Venlo D1 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Zwart-Wit D1 0 0 0 0 0 0 0 0
  Silvercup - KO 
  Dames 2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Oranje-Rood D2 11 28 9 1 1 29 6 0
2 Tilburg D3 11 28 9 1 1 35 15 0
3 Tilburg D2 11 24 8 0 3 41 14 0
4 Were Di D2 10 22 7 1 2 40 13 0
5 Push D3 11 19 6 1 4 27 23 0
6 Breda D2 11 15 4 3 4 16 21 0
7 Venlo D2 11 13 4 1 6 23 39 0
8 Tilburg D4 11 10 3 1 7 17 28 0
9 Eindhoven D2 10 9 3 0 7 18 30 0
10 Push D2 11 9 2 3 6 14 24 0
11 HOD D2 11 6 1 3 7 14 33 0
12 MEP D2 11 4 1 1 9 10 38 0
  Res. hoofdklasse 
  Dames Jong 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HOD DJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 MEP DJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Oirschot DJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Uden DJ2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Venlo DJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Weert DJ2 0 0 0 0 0 0 0 0
  1e klasse 
  Dames Jong 2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Best DJ4 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Concordia DJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Geldrop DJ3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 HOD DJ3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Oedenrode DJ2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Venlo DJ2 0 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  Dames Veteranen A 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Concordia DA 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Geldrop DA 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Nuenen DA 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Tegelen DB 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Venlo DA 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Weert DA 0 0 0 0 0 0 0 0
  1e klasse 
  Dames Veteranen MA donderdag 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HOD DM A 10 30 10 0 0 69 7 0
2 Warande DM A 12 30 10 0 2 61 14 0
3 Oss DM A 12 25 8 1 3 35 18 0
4 Berkel-Enschot DM A 11 22 6 4 1 24 17 0
5 Uden DM A 12 18 6 0 6 24 29 0
6 MOP DM A 12 18 6 0 6 19 37 0
7 Bommelerwaard DM A 12 8 2 2 8 12 36 0
8 Venlo DM A 12 7 2 1 9 5 40 0
9 Civicum DM A 11 5 1 2 8 13 41 0
10 Den Bosch DM A 10 3 1 0 9 10 33 0
  1e klasse 
  Heren 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HOD H1 12 30 9 3 0 45 21 0
2 Venlo H1 12 28 9 1 2 43 15 0
3 Eindhoven H1 12 26 8 2 2 35 21 0
4 HCAS H1 12 21 6 3 3 32 25 0
5 Basko H1 12 20 5 5 2 22 18 0
6 Weert H1 12 16 4 4 4 31 31 0
7 Maastricht H1 12 14 3 5 4 32 24 0
8 MEP H1 12 13 3 4 5 32 33 0
9 Geel-Zwart H1 12 12 3 3 6 25 33 0
10 Geldrop H1 12 8 2 2 8 26 39 0
11 Hopbel H1 12 7 2 1 9 18 45 0
12 Best H1 12 3 0 3 9 18 54 0
  1e klasse 
  Heren 2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Helmond H3 11 30 10 0 1 49 17 0
2 Oranje-Rood H3 11 25 8 1 2 37 18 0
3 Maastricht H2 11 23 7 2 2 36 23 0
4 Oranje-Rood H4 11 20 6 2 3 39 35 0
5 HOD H3 11 17 5 2 4 21 22 0
6 Geldrop H2 11 16 5 1 5 32 27 0
7 Helmond H2 11 16 5 1 5 26 21 0
8 Geldrop H3 11 13 4 1 6 28 36 0
9 Oranje-Rood H6 11 10 2 4 5 18 21 0
10 Uden H2 11 9 3 0 8 25 51 0
11 Venlo H2 11 7 2 1 8 30 49 0
12 Nova H2 11 4 1 1 9 17 38 0
  Res. overgangsklasse 
  Heren 3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Weert H3 10 23 7 2 1 32 16 0
2 Nuenen H3 10 22 7 1 2 28 16 0
3 Blerick H2 10 21 7 0 3 37 22 0
4 Oranje-Rood H12 10 17 5 2 3 41 26 0
5 Heeze H3 10 15 5 0 5 35 34 0
6 Venlo H3 10 13 4 1 5 33 38 0
7 Meerssen H2 10 12 4 0 6 27 38 0
8 Blerick H3 10 11 3 2 5 25 30 0
9 HOD H4 10 10 3 1 6 27 31 0
10 Tegelen H2 10 8 1 5 4 22 31 0
11 Concordia H2 10 6 2 0 8 22 47 0
  Res. 2e klasse 
  Heren Veteranen A 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Den Bosch HC 9 23 7 2 0 53 6 0
2 Tegelen HC 9 17 5 2 2 27 19 0
3 Tegelen HB 9 16 5 1 3 28 18 0
4 Basko HB 9 16 5 1 3 15 21 0
5 Geldrop HA 9 15 5 0 4 18 12 0
6 Gemert HA 9 14 4 2 3 16 22 0
7 Helmond HC 9 11 3 2 4 15 24 0
8 Venlo HA 9 9 2 3 4 16 17 0
9 Heeze HA 9 6 2 0 7 10 26 0
10 Deurne HA 9 1 0 1 8 9 42 0
  Veteranen 2e klasse 
  Heren Veteranen L 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Basko HLA 11 23 7 2 2 35 14 0
2 Eindhoven HLA 11 23 7 2 2 29 14 0
3 Concordia HLA 12 23 7 2 3 29 14 0
4 HOD HLB 11 21 7 0 4 30 13 0
5 Oranje-Rood HLB 11 17 4 5 2 21 17 0
6 Boxmeer HLA 11 10 3 1 7 15 26 0
7 Mierlo HLA 12 7 2 1 9 13 35 0
8 Venlo HLA/Tegelen HLA 11 1 1 1 9 6 45 3
  veteranen 2e klasse 
Junioren 
  Jongens A1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Houten JA1 5 12 4 0 1 16 13 0
2 Venlo JA1 5 9 3 0 2 17 11 0
3 Union JA1 5 9 3 0 2 18 15 0
4 HGC JA1 5 9 3 0 2 17 14 0
5 Ring Pass Delft JA1 5 6 2 0 3 15 15 0
6 SCHC JA1 4 6 2 0 2 9 9 0
7 Breda JA1 4 3 1 0 3 7 13 0
8 Hurley JA1 5 3 1 0 4 8 17 0
  Super A 
  Jongens D1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Berlicum JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 MOP JD2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Oss JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Oss JD2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Rosmalen JD2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Venlo JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
  1e klasse 
  Jongens D2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 DVS JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 HCAS JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Horst JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Oranje-Rood JD5 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Tegelen JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Venlo JD2 0 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  Meisjes A1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Venlo MA1 5 11 3 2 0 14 7 0
2 Weert MA1 5 10 3 1 1 11 9 0
3 Upward MA1 5 8 2 2 1 10 5 0
4 Oosterbeek MA1 5 7 2 1 2 13 12 0
5 Geldrop MA1 5 5 1 2 2 12 13 0
6 Goirle MA1 5 5 1 2 2 10 11 0
7 MEP MA1 5 5 1 2 2 10 12 0
8 Bemmel MA1 5 3 1 0 4 5 16 0
  Landelijke Subtopklasse 
  Meisjes A2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Nuth MA1 5 15 5 0 0 34 1 0
2 Venlo MA2 5 11 3 2 0 17 8 0
3 HCAS MA2 5 10 3 1 1 16 10 0
4 Tegelen MA2 5 5 1 2 2 12 11 0
5 Nuth MA2 5 5 1 2 2 6 10 0
6 Mierlo MA3 5 5 1 2 2 8 16 0
7 Oranje-Rood MA7 5 2 0 2 3 6 23 0
8 Deurne MA2 5 1 0 1 4 5 25 0
  4e klasse 
  Meisjes B1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Blerick MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Gemert MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Helmond MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Mierlo MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Tegelen MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Venlo MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  Meisjes B2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Blerick MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Civicum MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Eindhoven MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Helmond MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Horst MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Venlo MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  Meisjes B3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 DVS MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Eindhoven MB5 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Geldrop MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Scoop MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Tegelen MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Venlo MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  Meisjes B4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Deurne MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Heeze MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Horst MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Nova MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Peel en Maas MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Venlo MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
  5e klasse 
  Meisjes C1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Basko MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Blerick MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Helmond MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Oranje-Rood MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Scoop MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Venlo MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
  Subtopklasse 
  Meisjes C2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Blerick MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Concordia MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Deurne MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Geldrop MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Heeze MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Venlo MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  Meisjes C3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Boekel MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Gemert MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Helmond MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Horst MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Mill MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Venlo MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  Meisjes D1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Best MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Deurne MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Mierlo MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Tegelen MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Uden MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Venlo MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  Meisjes D2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Blerick MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Helmond MD5 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Mierlo MD5 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Scoop MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Venlo MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Venray MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
  5e klasse 
  Tegelen-Venlo Jongens B1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Venlo JB1 5 13 4 1 0 26 10 0
2 Geel-Zwart JB1 5 11 3 2 0 18 4 0
3 Son JB1 5 7 2 1 2 8 14 0
4 Heeze JB1 5 5 1 2 2 9 13 0
5 Mierlo JB1 5 3 1 0 4 5 21 0
6 Best JB1 5 2 0 2 3 4 8 0
  1e klasse 
  Tegelen-Venlo Jongens B2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Venlo JB2 5 13 4 1 0 16 3 0
2 Concordia JB1 5 11 3 2 0 12 6 0
3 Meerssen JB1 5 6 2 0 3 9 12 0
4 Maastricht JB2 5 5 1 2 2 11 18 0
5 HCAS JB1 5 4 1 1 3 12 16 0
6 Weert JB1 5 3 1 0 4 21 26 0
  2e klasse 
  Tegelen-Venlo Jongens B3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Venlo JB3 5 15 5 0 0 34 6 0
2 Horst JB1 5 12 4 0 1 30 13 0
3 Heeze JB2 5 6 2 0 3 13 22 0
4 Civicum JB1 5 6 2 0 3 10 20 0
5 Uden JB2 5 3 1 0 4 10 18 0
6 Oss JB2 5 3 1 0 4 10 28 0
  4e klasse 
  Venlo-Tegelen Jongens C1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Den Bosch JC2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Gemert JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Maastricht JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Oranje-Rood JC2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Uden JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Venlo JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
  Subtopklasse 
  Venlo-Tegelen Jongens C2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HCAS JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 HOD JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 MOP JC3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Oedenrode JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Oranje-Rood JC3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Venlo JC2 0 0 0 0 0 0 0 0
  1e klasse 
  Venlo-Tegelen Jongens C3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Heeze JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Oranje-Rood JC7 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Scoop JC2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Sjinborn JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Tegelen JC4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Venlo JC3 0 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
Jongste Jeugd 
  Jongens E6-1 
    1e klasse 
  Jongens E8-1 
    1e klasse 
  Meisjes E6-1 
    1e klasse 
  Meisjes E6-2 
    1e klasse 
  Meisjes E6-3 
    1e klasse 
  Meisjes E8-1 
    1e klasse 
  Meisjes E8-2 
    1e klasse 
  Meisjes F1 
    1e klasse 
  Meisjes F2 MIX 
    1e klasse 

Agenda

6-7 Jeugdbestuur

Contact

Adres
Louisenburgweg 5,
Sportpark Herungerberg,
5916 NA VENLO
T: 077-3512724
[email protected]

Postadres VHC
Postbus 567
5900 AN VENLO