header foto
Standen van alle teams

JuniorenSenioren
Zaalhockey 
  Zaal Dames 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Oss D1 1 3 1 0 0 3 2 0
2 Eindhoven D1 1 3 1 0 0 2 1 0
3 Venlo D1 1 0 0 0 1 2 3 0
4 MEP D1 1 0 0 0 1 1 2 0
  Degradatiepoule 
  Zaal Heren 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Rotterdam H1 10 23 7 2 1 57 35 0
2 Pinoké H1 10 20 6 2 2 54 35 0
3 hdm H1 10 15 5 0 5 46 44 0
4 Oranje-Rood H1 10 15 5 0 5 45 51 0
5 SCHC H1 10 13 4 1 5 42 43 0
6 Venlo H1 10 1 0 1 9 28 64 0
  Hoofdklasse 
  Zaal Jongens A1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Push JA1 1 3 1 0 0 5 2 0
2 Oranje-Rood JA1 1 3 1 0 0 4 2 0
3 Venlo JA1 1 0 0 0 1 2 4 0
4 MOP JA1 1 0 0 0 1 2 5 0
  Kruisfinales 
  Zaal Jongens A21C 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Oranje-Rood JA21c 10 27 9 0 1 54 32 0
2 Den Bosch JA21c 10 21 7 0 3 55 38 0
3 Breda JA21C 10 21 7 0 3 37 27 0
4 Venlo JA21C 10 7 2 1 7 32 37 0
5 MOP JA21C 10 7 2 1 7 24 39 0
6 HOD JA21c 10 6 2 0 8 31 60 0
  Subtopklasse 
  Zaal Jongens D1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Weert JD1 12 31 10 1 1 64 25 0
2 Oranje-Rood JD2 12 24 7 3 2 55 30 0
3 HOD JD1 12 22 7 1 4 58 37 0
4 Helmond JD1 12 18 6 0 6 40 42 0
5 Venlo JD1 12 16 5 1 6 43 37 0
6 Geldrop JD1 12 12 4 0 8 36 55 0
7 Scoop JD1 12 0 0 0 12 24 94 0
  1e klasse 
  Zaal Jongens D2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Tegelen JD1 12 28 9 1 2 81 25 0
2 Venlo JD2 12 27 9 0 3 76 35 0
3 Venray JD1 12 25 8 1 3 70 40 0
4 Boxmeer JD1 12 16 5 1 6 47 41 0
5 Peel en Maas JD1 12 15 5 0 7 54 80 0
6 HCAS JD1 12 13 4 1 7 45 56 0
7 Geldrop JD2 12 0 0 0 12 13 109 0
  4e klasse 
  Zaal Meisjes A1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Were Di MA1 8 22 7 1 0 46 17 0
2 Oranje-Rood MA1 8 18 6 0 2 44 20 0
3 Maastricht MA1 8 7 2 1 5 27 37 0
4 Venlo MA1 8 6 2 0 6 23 44 0
5 Zwart-Wit MA1 8 6 2 0 6 19 41 0
  Topklasse 
  Zaal Meisjes A2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Maastricht MA2 10 25 8 1 1 46 25 0
2 Mierlo MA1 10 22 7 1 2 44 27 0
3 Boxmeer MA1 10 12 4 0 6 35 36 0
4 DVS MA1 10 11 3 2 5 37 45 0
5 Scoop MA1 10 10 3 1 6 30 42 0
6 Venlo MA2 10 7 2 1 7 25 42 0
  1e klasse 
  Zaal Meisjes B1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Geldrop MB1 10 25 8 1 1 36 13 0
2 Tegelen MB1 10 25 8 1 1 40 19 0
3 Venlo MB1 10 20 6 2 2 43 23 0
4 Mierlo MB1 10 11 3 2 5 30 36 0
5 Gemert MB1 10 8 2 2 6 25 29 0
6 Best MB2 12 7 2 1 9 25 55 0
7 Venray MB1 10 6 1 3 6 15 39 0
  1e klasse 
  Zaal Meisjes B2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Venlo MB2 12 27 8 3 1 56 24 0
2 Hockeer MB1 10 23 7 2 1 41 21 0
3 Tegelen MB3 10 21 7 0 3 35 25 0
4 HOD MB3 10 10 3 1 6 41 36 0
5 Oranje-Rood MB7 9 8 2 2 5 20 28 0
6 Maastricht MB4 9 6 2 0 7 19 57 0
7 Sjinborn MB1 10 5 1 2 7 20 41 0
  3e klasse 
  Zaal Meisjes B3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Deurne MB2 9 27 9 0 0 43 15 0
2 Bakel MB1 10 19 6 1 3 37 21 0
3 Boxmeer MB2 10 14 4 2 4 29 23 0
4 Helmond MB3 9 12 4 0 5 21 25 0
5 Venlo MB3 10 12 3 3 4 25 28 0
6 Uden MB2 12 10 3 1 8 35 41 0
7 Boekel MB1 10 7 2 1 7 14 51 0
  3e klasse 
  Zaal Meisjes B4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Mierlo MB4 10 25 8 1 1 32 12 0
2 Basko MB4 12 22 7 1 4 32 26 0
3 Blerick MB3 10 14 4 2 4 29 26 0
4 Helmond MB6 10 11 3 2 5 19 29 0
5 Venray MB2 10 11 3 2 5 23 34 0
6 Deurne MB3 10 10 3 1 6 29 30 0
7 Venlo MB4 10 10 3 1 6 26 33 0
  4e klasse 
  Zaal Meisjes C1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Uden MC1 12 36 12 0 0 57 30 0
2 Venlo MC1 10 21 7 0 3 39 21 0
3 Gemert MC1 10 19 6 1 3 42 25 0
4 Heeze MC1 12 17 5 2 5 37 36 0
5 HOD MC21c 12 13 4 1 7 43 49 0
6 Boxmeer MC1 12 5 1 2 9 22 53 0
7 Boekel MC1 10 3 1 0 9 23 49 0
  1e klasse 
  Zaal Meisjes C2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bakel MC1 10 26 8 2 0 61 21 0
2 Venray MC1 10 23 7 2 1 57 21 0
3 Deurne MC1 12 16 5 1 6 35 39 0
4 Son MC2 10 15 5 0 5 31 35 0
5 Venlo MC2 10 14 4 2 4 26 37 0
6 Nuenen MC2 10 8 2 2 6 31 44 0
7 Mierlo MC3 10 1 0 1 9 7 51 0
  3e klasse 
  Zaal Meisjes C21C 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Venlo MC21c 9 23 7 2 0 41 12 0
2 HCAS MC2 9 22 7 1 1 56 13 0
3 HOD MC3 8 14 4 2 2 40 23 0
4 Oranje-Rood MC6 10 11 3 2 5 24 42 0
5 Maastricht MC3 10 7 2 1 7 20 44 0
6 Meerssen MC2 10 3 1 0 9 11 58 0
  3e klasse 
  Zaal Meisjes D1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Venlo MD1 12 36 12 0 0 69 20 0
2 Blerick MD1 10 20 6 2 2 45 21 0
3 Boxmeer MD1 10 16 5 1 4 41 42 0
4 Weert MD1 10 13 4 1 5 31 46 0
5 Tegelen MD1 10 11 3 2 5 29 33 0
6 Deurne MD1 10 7 2 1 7 27 42 0
7 Venray MD1 10 1 0 1 9 17 55 0
  2e klasse 
  Zaal Meisjes D2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Mierlo MD4 12 31 10 1 1 54 22 0
2 Tegelen MD3 12 22 6 4 2 42 39 0
3 HOD MD4 12 20 6 2 4 54 35 0
4 Geldrop MD4 12 15 4 3 5 31 33 0
5 Oranje-Rood MD10 12 14 4 2 6 38 49 0
6 Nova MD4 12 11 3 2 7 40 53 0
7 Venlo MD2 12 5 1 2 9 22 50 0
  4e klasse 
  Zaal V-T Jongens B1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Eindhoven JB1 8 21 7 0 1 33 19 0
2 Den Bosch JB2 8 18 6 0 2 42 23 0
3 Maastricht JB1 8 12 4 0 4 23 23 0
4 Oranje-Rood JB2 8 10 3 1 4 29 24 0
5 Venlo JB1 8 7 2 1 5 29 47 0
6 Geldrop JB1 8 3 1 0 7 17 37 0
  Subtopklasse 
  Zaal V-T Jongens B2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HOD JB2 11 28 9 1 1 53 22 0
2 Venlo JB2 10 24 8 0 2 58 16 0
3 Nuth JB1 10 19 6 1 3 41 19 0
4 Hockeer JB1 10 15 5 0 5 23 42 0
5 Nova JB1 10 9 3 0 7 17 36 0
6 Heeze JB2 10 7 2 1 7 19 50 0
7 Oranje-Rood JB6 9 1 0 1 8 14 40 0
  3e klasse 
  Zaal V-T Jongens B21C 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Venlo JB21c 12 33 11 0 1 61 20 0
2 Weert JB1 12 23 7 2 3 59 33 0
3 Meerssen JB1 12 20 6 2 4 48 24 0
4 Cranendonck JB1 12 17 5 2 5 42 44 0
5 Concordia JB1 12 16 5 1 6 43 35 0
6 Maastricht JB2 12 13 4 1 7 30 36 0
7 Scoop JB2 12 0 0 0 12 11 102 0
  2e klasse 
  Zaal V-T Jongens B3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Venlo JB3 12 33 11 0 1 75 16 0
2 Oranje-Rood JB5 10 25 8 1 1 52 16 0
3 Deurne JB1 10 12 3 3 4 34 48 0
4 Mierlo JB2 10 11 3 2 5 32 48 0
5 Helmond JB3 10 10 3 1 6 31 30 0
6 Venray JB1 10 6 1 3 6 17 42 0
7 Peel en Maas JB1 10 5 1 2 7 25 66 0
  3e klasse 
Senioren 
  Dames 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Oss D1 11 27 9 0 2 42 19 0
2 Rosmalen D1 11 26 8 2 1 42 12 0
3 MEP D1 11 22 6 4 1 26 10 0
4 Best D1 11 21 6 3 2 29 23 0
5 Venlo D1 11 19 6 1 4 26 25 0
6 Uden D1 11 14 4 2 5 13 20 0
7 HOD D1 11 13 4 1 6 30 36 0
8 Hopbel D1 11 12 4 0 7 24 25 0
9 Geldrop D1 11 11 3 2 6 25 39 0
10 Geel-Zwart D1 11 9 3 0 8 16 38 0
11 Berkel-Enschot D1 11 8 2 2 7 18 28 0
12 HCAS D1 11 6 1 3 7 13 29 0
  1e klasse 
  Dames 1 Silver Cup 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Apeliotes D1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Basko D1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Best D1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Boxmeer D1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Civicum D1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 DES D1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Deurne D1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Don Quishoot D1 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Geldrop D1 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Goirle D1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 HCAS D1 0 0 0 0 0 0 0 0
12 HOD D1 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Hopbel D1 0 0 0 0 0 0 0 0
14 MEP D1 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Oirschot D1 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Oss D1 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Venlo D1 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Zwart-Wit D1 0 0 0 0 0 0 0 0
  Silvercup - KO 
  Dames 2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Oranje-Rood D2 11 28 9 1 1 29 6 0
2 Tilburg D3 11 28 9 1 1 35 15 0
3 Tilburg D2 11 24 8 0 3 41 14 0
4 Were Di D2 10 22 7 1 2 40 13 0
5 Push D3 11 19 6 1 4 27 23 0
6 Breda D2 11 15 4 3 4 16 21 0
7 Venlo D2 11 13 4 1 6 23 39 0
8 Tilburg D4 11 10 3 1 7 17 28 0
9 Eindhoven D2 10 9 3 0 7 18 30 0
10 Push D2 11 9 2 3 6 14 24 0
11 HOD D2 11 6 1 3 7 14 33 0
12 MEP D2 11 4 1 1 9 10 38 0
  Res. hoofdklasse 
  Dames Jong 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HOD DJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 MEP DJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Oirschot DJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Uden DJ2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Venlo DJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Weert DJ2 0 0 0 0 0 0 0 0
  1e klasse 
  Dames Jong 2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Best DJ4 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Concordia DJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Geldrop DJ3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 HOD DJ3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Oedenrode DJ2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Venlo DJ2 0 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  Dames Veteranen A 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Concordia DA 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Geldrop DA 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Nuenen DA 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Tegelen DB 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Venlo DA 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Weert DA 0 0 0 0 0 0 0 0
  1e klasse 
  Dames Veteranen MA donderdag 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HOD DM A 9 27 9 0 0 63 4 0
2 Warande DM A 11 27 9 0 2 53 14 0
3 Oss DM A 11 22 7 1 3 30 18 0
4 Berkel-Enschot DM A 10 19 5 4 1 22 16 0
5 MOP DM A 11 18 6 0 5 19 29 0
6 Uden DM A 11 15 5 0 6 19 28 0
7 Bommelerwaard DM A 11 8 2 2 7 11 34 0
8 Venlo DM A 11 7 2 1 8 5 35 0
9 Civicum DM A 10 5 1 2 7 10 35 0
10 Den Bosch DM A 9 3 1 0 8 9 28 0
  1e klasse 
  Heren 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HOD H1 11 27 8 3 0 41 19 0
2 Venlo H1 11 25 8 1 2 39 15 0
3 Eindhoven H1 11 23 7 2 2 32 19 0
4 HCAS H1 11 21 6 3 2 30 22 0
5 Basko H1 11 17 4 5 2 21 18 0
6 Maastricht H1 11 14 3 5 3 31 22 0
7 Weert H1 11 13 3 4 4 29 30 0
8 MEP H1 11 12 3 3 5 29 30 0
9 Geel-Zwart H1 11 11 3 2 6 22 30 0
10 Geldrop H1 11 8 2 2 7 24 35 0
11 Hopbel H1 11 7 2 1 8 18 41 0
12 Best H1 11 3 0 3 8 18 53 0
  1e klasse 
  Heren 2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Helmond H3 11 30 10 0 1 49 17 0
2 Oranje-Rood H3 11 25 8 1 2 37 18 0
3 Maastricht H2 11 23 7 2 2 36 23 0
4 Oranje-Rood H4 11 20 6 2 3 39 35 0
5 Geldrop H2 11 16 5 1 5 32 27 0
6 Helmond H2 11 16 5 1 5 26 21 0
7 HOD H3 10 14 4 2 4 17 19 0
8 Geldrop H3 11 13 4 1 6 28 36 0
9 Oranje-Rood H6 11 10 2 4 5 18 21 0
10 Uden H2 11 9 3 0 8 25 51 0
11 Venlo H2 10 7 2 1 7 27 45 0
12 Nova H2 11 4 1 1 9 17 38 0
  Res. overgangsklasse 
  Heren 3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Weert H3 10 23 7 2 1 32 16 0
2 Nuenen H3 10 22 7 1 2 28 16 0
3 Blerick H2 10 21 7 0 3 37 22 0
4 Oranje-Rood H12 10 17 5 2 3 41 26 0
5 Venlo H3 10 13 4 1 5 33 38 0
6 Heeze H3 9 12 4 0 5 29 31 0
7 Meerssen H2 10 12 4 0 6 27 38 0
8 Blerick H3 10 11 3 2 5 25 30 0
9 HOD H4 10 10 3 1 6 27 31 0
10 Tegelen H2 9 8 1 5 3 19 25 0
11 Concordia H2 10 6 2 0 8 22 47 0
  Res. 2e klasse 
  Heren Veteranen A 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Den Bosch HC 9 23 7 2 0 53 6 0
2 Tegelen HC 9 17 5 2 2 27 19 0
3 Tegelen HB 9 16 5 1 3 28 18 0
4 Basko HB 9 16 5 1 3 15 21 0
5 Geldrop HA 9 15 5 0 4 18 12 0
6 Gemert HA 9 14 4 2 3 16 22 0
7 Venlo HA 9 9 2 3 4 16 17 0
8 Helmond HC 7 8 2 2 3 10 21 0
9 Heeze HA 8 3 1 0 7 8 25 0
10 Deurne HA 8 1 0 1 7 8 38 0
  Veteranen 2e klasse 
  Heren Veteranen L 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Basko HLA 11 23 7 2 2 35 14 0
2 Eindhoven HLA 10 22 7 1 2 26 11 0
3 HOD HLB 11 21 7 0 4 30 13 0
4 Concordia HLA 11 20 6 2 3 24 14 0
5 Oranje-Rood HLB 10 16 4 4 2 18 14 0
6 Boxmeer HLA 11 10 3 1 7 15 26 0
7 Mierlo HLA 11 7 2 1 8 13 30 0
8 Venlo HLA/Tegelen HLA 11 1 1 1 9 6 45 3
  veteranen 2e klasse 
Junioren 
  Jongens A1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Union JA1 4 9 3 0 1 16 8 0
2 HGC JA1 4 9 3 0 1 13 8 0
3 Houten JA1 4 9 3 0 1 10 9 0
4 Venlo JA1 4 6 2 0 2 15 10 0
5 SCHC JA1 4 6 2 0 2 9 9 0
6 Ring Pass Delft JA1 4 3 1 0 3 8 13 0
7 Breda JA1 4 3 1 0 3 7 13 0
8 Hurley JA1 4 3 1 0 3 7 15 0
  Super A 
  Jongens D1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Berlicum JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 MOP JD2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Oss JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Oss JD2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Rosmalen JD2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Venlo JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
  1e klasse 
  Jongens D2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 DVS JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 HCAS JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Horst JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Oranje-Rood JD5 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Tegelen JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Venlo JD2 0 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  Meisjes A1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Upward MA1 4 8 2 2 0 9 3 0
2 Venlo MA1 4 8 2 2 0 10 6 0
3 Weert MA1 4 7 2 1 1 8 7 0
4 Goirle MA1 4 5 1 2 1 9 7 0
5 MEP MA1 4 5 1 2 1 8 9 0
6 Oosterbeek MA1 4 4 1 1 2 11 11 0
7 Bemmel MA1 4 3 1 0 3 5 11 0
8 Geldrop MA1 4 2 0 2 2 7 13 0
  Landelijke Subtopklasse 
  Meisjes A2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Nuth MA1 5 15 5 0 0 34 1 0
2 Venlo MA2 5 11 3 2 0 17 8 0
3 HCAS MA2 5 10 3 1 1 16 10 0
4 Tegelen MA2 5 5 1 2 2 12 11 0
5 Nuth MA2 5 5 1 2 2 6 10 0
6 Mierlo MA3 5 5 1 2 2 8 16 0
7 Oranje-Rood MA7 5 2 0 2 3 6 23 0
8 Deurne MA2 5 1 0 1 4 5 25 0
  4e klasse 
  Meisjes B1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Blerick MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Gemert MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Helmond MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Mierlo MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Tegelen MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Venlo MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  Meisjes B2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Blerick MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Civicum MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Eindhoven MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Helmond MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Horst MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Venlo MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  Meisjes B3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 DVS MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Eindhoven MB5 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Geldrop MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Scoop MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Tegelen MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Venlo MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  Meisjes B4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Deurne MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Heeze MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Horst MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Nova MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Peel en Maas MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Venlo MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
  5e klasse 
  Meisjes C1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Basko MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Blerick MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Helmond MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Oranje-Rood MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Scoop MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Venlo MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
  Subtopklasse 
  Meisjes C2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Blerick MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Concordia MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Deurne MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Geldrop MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Heeze MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Venlo MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  Meisjes C3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Boekel MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Gemert MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Helmond MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Horst MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Mill MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Venlo MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  Meisjes D1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Best MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Deurne MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Mierlo MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Tegelen MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Uden MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Venlo MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  Meisjes D2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Blerick MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Helmond MD5 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Mierlo MD5 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Scoop MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Venlo MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Venray MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
  5e klasse 
  Tegelen-Venlo Jongens B1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Venlo JB1 5 13 4 1 0 26 10 0
2 Geel-Zwart JB1 5 11 3 2 0 18 4 0
3 Son JB1 5 7 2 1 2 8 14 0
4 Heeze JB1 5 5 1 2 2 9 13 0
5 Mierlo JB1 5 3 1 0 4 5 21 0
6 Best JB1 5 2 0 2 3 4 8 0
  1e klasse 
  Tegelen-Venlo Jongens B2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Venlo JB2 5 13 4 1 0 16 3 0
2 Concordia JB1 5 11 3 2 0 12 6 0
3 Meerssen JB1 5 6 2 0 3 9 12 0
4 Maastricht JB2 5 5 1 2 2 11 18 0
5 HCAS JB1 5 4 1 1 3 12 16 0
6 Weert JB1 5 3 1 0 4 21 26 0
  2e klasse 
  Tegelen-Venlo Jongens B3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Venlo JB3 5 15 5 0 0 34 6 0
2 Horst JB1 5 12 4 0 1 30 13 0
3 Heeze JB2 5 6 2 0 3 13 22 0
4 Civicum JB1 5 6 2 0 3 10 20 0
5 Uden JB2 5 3 1 0 4 10 18 0
6 Oss JB2 5 3 1 0 4 10 28 0
  4e klasse 
  Venlo-Tegelen Jongens C1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Den Bosch JC2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Gemert JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Maastricht JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Oranje-Rood JC2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Uden JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Venlo JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
  Subtopklasse 
  Venlo-Tegelen Jongens C2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HCAS JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 HOD JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 MOP JC3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Oedenrode JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Oranje-Rood JC3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Venlo JC2 0 0 0 0 0 0 0 0
  1e klasse 
  Venlo-Tegelen Jongens C3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Heeze JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Oranje-Rood JC7 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Scoop JC2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Sjinborn JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Tegelen JC4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Venlo JC3 0 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
Jongste Jeugd 
  Jongens E6-1 
    1e klasse 
  Jongens E8-1 
    1e klasse 
  Meisjes E6-1 
    1e klasse 
  Meisjes E6-2 
    1e klasse 
  Meisjes E6-3 
    1e klasse 
  Meisjes E8-1 
    1e klasse 
  Meisjes E8-2 
    1e klasse 
  Meisjes F1 
    1e klasse 
  Meisjes F2 MIX 
    1e klasse 

Contact

Adres
Louisenburgweg 5,
Sportpark Herungerberg,
5916 NA VENLO
T: 077-3512724
[email protected]

Postadres VHC
Postbus 567
5900 AN VENLO