VHC Oktoberfest 5. November

Party Service Venlo

Warming Up App


Oefeningen voor elk team/niveau
Babylidmaatschap

Een babylid aanmelden?: [email protected]l

babyclub

Studentenhockey

Standen van alle teams

JuniorenSenioren
Senioren 
  Dames 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Warande D1 6 18 6 0 0 15 3
2 MEP D1 6 17 5 1 0 21 8
3 Eindhoven D1 6 16 5 1 0 30 10
4 Venlo D1 6 11 3 1 2 13 9
5 Hopbel D1 6 11 3 1 2 12 9
6 Goirle D1 6 11 3 1 2 13 12
7 Oss D1 6 9 3 0 3 19 16
8 HCAS D1 6 7 2 1 3 18 16
9 HOD D1 6 6 2 0 4 14 18
10 Civicum D1 6 1 0 1 5 12 29
11 Boxmeer D1 6 1 0 1 5 4 24
12 Oedenrode D1 6 0 0 0 6 3 20
  1e klasse 
  Dames 2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Venlo D2 6 16 5 1 0 30 10
2 Basko D2 5 15 5 0 0 15 9
3 Boxmeer D2 5 12 4 0 1 18 9
4 Horst D2 6 10 3 1 2 19 11
5 Basko D3 5 9 3 0 2 9 7
6 Maastricht D3 6 8 2 2 2 18 17
7 Concordia D2 6 6 2 0 4 13 16
8 HCAS D3 6 6 2 0 4 8 16
9 Geldrop D4 6 6 2 0 4 6 18
10 HOD D3 6 6 1 3 2 17 15
11 Mierlo D2 6 3 1 0 5 5 15
12 Helmond D3 5 1 0 1 4 6 21
  Res. 1e klasse 
  Dames 3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Eersel D1 6 16 5 1 0 28 7
2 Blerick D2 6 16 5 1 0 23 4
3 HOD D6 6 15 5 0 1 36 4
4 Oranje-Rood D11 6 14 4 2 0 17 5
5 Don Quishoot D5 6 13 4 1 1 20 10
6 Eindhoven D5 6 8 2 2 2 12 13
7 Horst D3 6 7 2 1 3 13 15
8 Nova D3 6 6 2 0 4 10 18
9 Helmond D5 6 5 1 2 3 12 19
10 Venlo D3 6 3 1 0 5 9 24
11 Oranje-Rood D12 6 0 0 0 6 2 31
12 Maastricht D5 6 0 0 0 6 10 42
  Res. 3e klasse 
  Dames Jong 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Venlo DJ1 5 13 4 1 0 27 7
2 Mierlo DJ1 5 10 3 1 1 14 10
3 Helmond DJ2 5 9 3 0 2 30 12
4 Geldrop DJ2 5 6 2 0 3 20 17
5 Tegelen DJ2 5 3 1 0 4 5 21
6 Basko DJ2 5 3 1 0 4 6 35
  4e klasse 
  Dames Veteranen A donderdag 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Bommelerwaard DDA / Goirle DDA 5 12 4 0 1 14 3
2 Waalwijk DDA 5 11 3 2 0 16 4
3 Uden DDA 5 10 3 1 1 10 5
4 Bakel DDA 5 9 3 0 2 8 11
5 MOP DDA 4 7 2 1 1 7 4
6 HOD DDB 4 6 2 0 2 10 8
7 Den Bosch DDA 5 6 2 0 3 4 8
8 Venlo DDA 4 4 1 1 2 5 8
9 Union DDC 5 1 0 1 4 4 13
10 Civicum DDA 4 0 0 0 4 3 17
  1e klasse 
  Heren 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Venlo H1 6 17 5 1 0 27 10
2 Weert H1 6 15 5 0 1 20 10
3 Helmond H1 6 13 3 3 0 19 11
4 MEP H1 6 12 4 0 2 17 14
5 HCAS H1 6 10 2 2 2 15 12
6 Oss H1 6 9 2 2 2 12 12
7 Berkel-Enschot H1 6 8 2 2 2 17 17
8 Maastricht H1 6 8 2 1 3 16 18
9 HOD H1 6 8 2 1 3 14 16
10 Concordia H1 6 4 1 1 4 13 25
11 Hopbel H1 6 3 1 0 5 8 18
12 Rosmalen H1 6 1 0 1 5 10 25
  1e klasse 
  Heren 2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Venlo H2 6 18 6 0 0 43 7
2 Blerick H2 5 15 5 0 0 30 6
3 Basko H2 4 12 4 0 0 19 7
4 Heeze H3 6 9 3 0 3 12 21
5 Blerick H3 5 7 2 1 2 15 21
6 Meerssen H2 5 6 2 0 3 17 30
7 Gemert H2 6 5 1 2 3 20 20
8 Tegelen H2 6 4 1 1 4 13 25
9 Oranje-Rood H14 6 4 1 1 4 9 24
10 Concordia H3 5 2 0 2 3 11 21
11 Venlo H3 4 1 0 1 3 10 17
  Res. 2e klasse 
  Heren 3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Venlo H2 6 18 6 0 0 43 7
2 Blerick H2 5 15 5 0 0 30 6
3 Basko H2 4 12 4 0 0 19 7
4 Heeze H3 6 9 3 0 3 12 21
5 Blerick H3 5 7 2 1 2 15 21
6 Meerssen H2 5 6 2 0 3 17 30
7 Gemert H2 6 5 1 2 3 20 20
8 Tegelen H2 6 4 1 1 4 13 25
9 Oranje-Rood H14 6 4 1 1 4 9 24
10 Concordia H3 5 2 0 2 3 11 21
11 Venlo H3 4 1 0 1 3 10 17
  Res. 2e klasse 
  Heren Jong 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Venlo HJ1 5 15 5 0 0 26 8
2 HOD HJ1 5 10 3 1 1 20 12
3 Eindhoven HJ1 5 10 3 1 1 19 12
4 Eersel HJ1 6 7 2 1 3 17 19
5 HCAS HJ1 5 4 1 1 3 11 15
6 Heeze HJ1 4 3 1 0 3 8 14
7 Weert HJ1 4 0 0 0 4 9 30
  2e klasse 
  Heren Veteranen A 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Helmond HC 6 18 6 0 0 56 2
2 Boxmeer HA 6 13 4 1 1 22 13
3 Tegelen HC 6 13 4 1 1 15 10
4 Tegelen HB 6 12 4 0 2 24 9
5 Civicum HB 6 9 3 0 3 13 18
6 Helmond HD 6 9 3 0 3 18 25
7 Oirschot HB 6 7 2 1 3 13 26
8 Geldrop HA 6 6 2 0 4 10 16
9 Venlo HA 6 6 2 0 4 14 22
10 Heeze HA 6 6 2 0 4 11 23
11 Oranje-Rood HD 6 4 1 1 4 10 22
12 Deurne HA 6 2 0 2 4 7 27
  Veteranen 2e klasse 
  Heren Veteranen L 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Nuenen HLA 4 12 4 0 0 11 1
2 Eindhoven HLA 4 9 3 0 1 11 7
3 Concordia HLA 4 7 2 1 1 7 5
4 Oranje-Rood HLB 3 6 2 0 1 9 6
5 Boxmeer HLA 3 3 1 0 2 5 8
6 Mierlo HLA 4 3 1 0 3 5 12
7 Den Bosch HLB 2 1 0 1 1 1 3
8 Venlo HLA/Tegelen HLA 4 0 0 0 4 3 10
  veteranen 2e klasse 
Junioren 
  Jongens A1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berkel-Enschot JA1 0 0 0 0 0 0 0
2 Den Bosch JA2 0 0 0 0 0 0 0
3 Eindhoven JA1 0 0 0 0 0 0 0
4 Oranje-Rood JA2 0 0 0 0 0 0 0
5 Venlo JA1 0 0 0 0 0 0 0
6 Warande JA1 0 0 0 0 0 0 0
  Sub-topklasse 
  Jongens B1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 MOP JB1 4 10 3 1 0 6 2
2 MEP JB1 4 6 2 0 2 3 3
3 Venlo JB1 4 1 0 1 3 1 5
  Play-offs Landelijk / top 
  Jongens B2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Cranendonck JB1 5 13 4 1 0 27 7
2 Venray JB2 5 10 3 1 1 18 10
3 Horst JB1 5 10 3 1 1 18 18
4 Venlo JB2 5 7 2 1 2 21 13
5 Concordia JB2 5 3 1 0 4 6 22
6 Scoop JB2 5 0 0 0 5 5 25
  3e klasse 
  Jongens C1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Nova JC1 5 15 5 0 0 42 8
2 Weert JC1 5 10 3 1 1 32 15
3 Meerssen JC1 5 10 3 1 1 13 10
4 Venlo JC1 5 6 2 0 3 6 14
5 Tegelen JC1 5 3 1 0 4 7 24
6 Sjinborn JC1 5 0 0 0 5 6 35
  2e klasse 
  Jongens D1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Venlo JD1 5 15 5 0 0 32 2
2 Geldrop JD1 5 10 3 1 1 17 3
3 Eindhoven JD1 5 7 2 1 2 7 6
4 Basko JD1 5 6 2 0 3 3 20
5 Concordia JD1 5 4 1 1 3 5 18
6 Oranje-Rood JD3 5 1 0 1 4 3 18
  1e klasse 
  Jongens D2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Weert JD1 4 12 4 0 0 12 0
2 Nuth JD1 4 6 2 0 2 6 5
3 Venlo JD2 4 6 2 0 2 6 8
4 Maastricht JD2 4 3 1 0 3 5 9
5 Venray JD1 4 3 1 0 3 5 12
6 Cranendonck JD1 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  Meisjes A1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Den Bosch MA1 6 18 6 0 0 36 1
2 Weert MA1 6 12 4 0 2 33 7
3 Venlo MA1 6 6 2 0 4 2 32
4 Zwart-Wit MA1 6 0 0 0 6 1 32
  Topklasse 
  Meisjes A2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Venlo MA2 4 9 3 0 1 18 7
2 Hockeer MA2 4 9 3 0 1 12 3
3 Venray MA2 4 6 2 0 2 9 7
4 Nova MA2 4 6 2 0 2 7 10
5 Concordia MA2 4 0 0 0 4 2 21
  3e klasse 
  Meisjes A3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Concordia MA3 4 10 3 1 0 11 2
2 Oranje-Rood MA9 4 9 3 0 1 8 2
3 Peel en Maas MA1 4 7 2 1 1 10 5
4 HOD MA5 4 3 1 0 3 4 6
5 Tegelen MA2 0 0 0 0 0 0 0
6 Venlo MA3 4 0 0 0 4 0 18
  4e klasse 
  Meisjes B1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Breda MB1 0 0 0 0 0 0 0
2 Geel-Zwart MB1 0 0 0 0 0 0 0
3 Tilburg MB2 0 0 0 0 0 0 0
4 HOCO MB1 0 0 0 0 0 0 0
5 Venlo MB1 0 0 0 0 0 0 0
6 Warande MB1 0 0 0 0 0 0 0
  Sub-topklasse 
  Meisjes B2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Venlo MB2 4 12 4 0 0 27 1
2 Concordia MB2 4 9 3 0 1 16 7
3 Tegelen MB2 4 6 2 0 2 17 12
4 Nova MB2 4 3 1 0 3 12 13
5 Phoenix (BE) MB1 0 0 0 0 0 0 0
6 Peel en Maas MB1 4 0 0 0 4 5 44
  3e klasse 
  Meisjes B3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Blerick MB2 5 15 5 0 0 24 2
2 Venlo MB3 5 12 4 0 1 30 6
3 Helmond MB5 5 7 2 1 2 12 11
4 Deurne MB3 5 7 2 1 2 8 16
5 Horst MB3 5 1 0 1 4 2 21
6 Venray MB3 5 1 0 1 4 1 21
  4e klasse 
  Meisjes C1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Concordia MC1 5 12 4 0 1 16 5
2 Nova MC1 5 9 3 0 2 15 12
3 Tegelen MC1 5 7 2 1 2 11 10
4 Blerick MC1 5 7 2 1 2 8 10
5 Venlo MC1 5 6 2 0 3 8 11
6 Nuth MC1 5 3 1 0 4 4 14
  1e klasse 
  Meisjes C2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Horst MC1 5 15 5 0 0 47 2
2 Venlo MC2 5 12 4 0 1 21 8
3 Helmond MC4 5 9 3 0 2 16 18
4 Cranendonck MC2 5 4 1 1 3 13 23
5 HOD MC4 5 3 1 0 4 7 31
6 Venray MC3 5 1 0 1 4 4 26
  3e klasse 
  Meisjes C3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Horst MC2 5 15 5 0 0 29 3
2 Bakel MC1 5 12 4 0 1 20 12
3 Tegelen MC3 5 9 3 0 2 26 14
4 Venray MC2 5 6 2 0 3 19 19
5 Venlo MC3 5 1 0 1 4 4 18
6 Blerick MC4 5 1 0 1 4 2 34
  4e klasse 
  Meisjes D1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Best MD1 5 11 3 2 0 16 3
2 HCAS MD1 5 9 3 0 2 11 8
3 Oirschot MD1 5 8 2 2 1 12 11
4 Venlo MD1 5 7 2 1 2 13 8
5 Nuenen MD1 5 7 2 1 2 9 12
6 Geldrop MD2 5 0 0 0 5 4 23
  1e klasse 
  Meisjes D2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Horst MD2 4 12 4 0 0 24 2
2 Venlo MD2 4 9 3 0 1 17 3
3 Tegelen MD2 4 6 2 0 2 24 8
4 Peel en Maas MD1 4 3 1 0 3 10 33
5 Concordia MD3 0 0 0 0 0 0 0
6 Blerick MD4 4 0 0 0 4 1 30
  4e klasse 
  Meisjes D3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Venlo MD3 5 15 5 0 0 32 8
2 Venray MD3 5 10 3 1 1 10 8
3 Maastricht MD6 5 7 2 1 2 9 12
4 Meerssen MD3 5 6 2 0 3 10 13
5 Horst MD3 5 6 2 0 3 10 14
6 Tegelen MD3 5 0 0 0 5 5 21
  5e klasse 
Jongste Jeugd 
  Jongens E6-1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  Jongens E8-1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  Jongens E8-2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  Jongens F1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  Meisjes E6-1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  Meisjes E8-1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  Meisjes E8-2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  Meisjes F1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1
2
3
4
  1e klasse 
  Meisjes F2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1
2
3
4
  1e klasse 
VHC Venlo APP
Apple Store Google Store
 
Statistieken
Nu online 66



Vandaag jarig
Nicky Deinum
Uitslagen
15-oktober
D1-HCAS D1:2-1
D2-V.M.H.C. Basko D3:4-1
D3-HC Oranje Rood D11:1-4
H1-HCAS H1:3-2
H2-HV Meerssen H2:10-2
HJ1-HC Eindhoven HJ1:5-2
HV A-HC Helmond HD:1-5
14-oktober
JB-1-MHC MEP JB1:0-1
JB-1-MHC MEP JB1:0-1
JB-1-V.M.H.& C.C. M.O.P. JB1:1-3
JB-1-V.M.H.& C.C. M.O.P. JB1:0-0
12-oktober
DV A do-Union DDC:0-0
Party Service Venlo Cup
1. Meisjes B2
2. Heren 2
3. Jongens D1
4. Meisjes D3
5. Heren Jong 1
hele Party Service Venlo Cup competitie
Keeperscompetitie
Flip Curvers 
Sophie Driessen 
Danee Dings 
Bastien van Berlo 
Maud Baeten