header foto
Algemeen

Nacompetitie Hoofdklasse Zaalhockey

Nieuws afbeelding 1-2-2017

Heren 1 speelt a.s. zondag 5 februari in Topsportcentrum Rotterdam in de nacompetitie Hoofklasse Zaalhockey. Zie onderstaand Programma:

 

Programma Nacompetitie Hoofdklasse Zaalhockey – 5 februari (Topsportcentrum Rotterdam)

Dames play-in

 

Heren play-in

poule D NC1

poule D NC2

 

poule H NC1

poule H NC2

Rotterdam D1

Laren D1

SCHC H1

Almere H1

Nijmegen D1

Huizen D1

Laren H1

Groningen H1

Pinoké D1

HGC D1

Pinoké H1

Venlo H1

Oranje-Rood D1

Wageningen D1

Cartouche H1

USHC H1

 

Dag

Tijd

Veld*

Poule

Wedstrijd

Opmerking

 

zo 5-2

10:30

TSH1

D NC2-r1-1

Huizen D1 – HGC D1

Bij gelijkspel is eerstgenoemde team als winnaar naar ronde 2

 

zo 5-2

10:30

TSH2

D NC2-r1-2

Laren D1 – Wageningen D1

 

zo 5-2

10:30

BSH1

D NC1-r1-2

Rotterdam D1 – Oranje-Rood D1

 

zo 5-2

10:30

BSH2

D NC1-r1-1

Nijmegen D1 – Pinoké D1

 

zo 5-2

11:20

TSH1

H NC1-r1-2

SCHC H1 – Cartouche H1

 

zo 5-2

11:20

TSH2

H NC1-r1-1

Laren H1 – Pinoké H1

 

zo 5-2

11:20

BSH1

H NC2-r1-2

Almere H1 – USHC H1

 

zo 5-2

11:20

BSH2

H NC2-r1-1

Groningen H1 – Venlo H1

 

zo 5-2

12:25

TSH1

D NC1-r2-2

Pinoké D1 – Rotterdam D1 of Nijmegen D1 – Rotterdam D1

In ronde 2 spelen de verliezers uit ronde 1 tegen elkaar, winnaars idem

 

zo 5-2

12:25

TSH2

D NC1-r2-1

Oranje-Rood D1 – Nijmegen D1 of Pinoké D1 – Oranje-Rood D1

 

zo 5-2

12:25

BSH1

D NC2-r2-1

Wageningen D1 – Huizen D1 of Huizen D1 – Laren D1

 

zo 5-2

12:25

BSH2

D NC2-r2-2

HGC D1 – Laren D1 of HGC D1 – Wageningen D1

 

zo 5-2

13:15

TSH1

H NC2-r2-2

Venlo H1 – Almere H1 of Venlo H1 – USHC H1

 

zo 5-2

13:15

TSH2

H NC2-r2-1

USHC H1 – Groningen H1 of
Groningen H1 – Almere H1

 

zo 5-2

13:15

BSH1

H NC1-r2-1

Cartouche H1 – Laren H1 of
Laren H1 – SCHC H1

 

zo 5-2

13:15

BSH2

H NC1-r2-2

Pinoké H1 – SCHC H1 of Pinoké H1 – Cartouche H1

 

zo 5-2

14:05

TSH1*

D NC1-r3-1

Nijmegen D1 – Rotterdam D1 of Pinoké D1 – Rotterdam D1

In ronde 3 de nog overblijvende wedstrijden

 

Let op: Veld toewijzing kan nog aangepast worden voor ronde 3! Check de schermen.

 

zo 5-2

14:05

TSH2*

D NC1-r3-2

Pinoké D1 – Oranje-Rood D1 of Oranje-Rood D1 – Nijmegen D1

 

zo 5-2

14:05

BSH1*

D NC2-r3-1

Huizen D1 – Laren D1 of
Wageningen D1 – Huizen D1

 

zo 5-2

14:05

BSH2*

D NC2-r3-2

HGC D1 – Wageningen D1 of HGC D1 – Laren D1

 

zo 5-2

14:55

TSH1*

H NC2-r3-2

Venlo H1 – USHC H1 of
Venlo H1 – Almere H1

 

zo 5-2

14:55

TSH2*

H NC2-r3-1

Groningen H1 – Almere H1 of USHC H1 – Groningen H1

 

zo 5-2

14:55

BSH1*

H NC1-r3-1

Laren H1 – SCHC H1 of
Cartouche H1 – Laren H1

 

zo 5-2

14:55

BSH2*

H NC1-r3-2

Pinoké H1 – Cartouche H1 of Pinoké H1 – SCHC H1

 

Alle wedstrijden 2 x 15 minuten met maximaal 5 minuten rust.
De volgorde van de wedstrijdronde 2 en 3 per poule wordt bepaald aan de hand van de uitslagen van wedstrijd 1.
*Veld toewijzing voor de derde ronde is voorlopig en kan gewijzigd worden na