header foto
Standen van alle teams

JuniorenSenioren
Senioren 
  Dames 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 MEP D1 1 3 1 0 0 4 0 0
2 Hopbel D1 1 3 1 0 0 3 0 0
3 HOD D1 1 3 1 0 0 4 2 0
4 HCAS D1 1 3 1 0 0 2 1 0
5 Venlo D1 1 3 1 0 0 2 1 0
6 Best D1 1 1 0 1 0 2 2 0
7 Rosmalen D1 1 1 0 1 0 2 2 0
8 Berkel-Enschot D1 1 0 0 0 1 1 2 0
9 Oss D1 1 0 0 0 1 1 2 0
10 Geldrop D1 1 0 0 0 1 2 4 0
11 Uden D1 1 0 0 0 1 0 3 0
12 Geel-Zwart D1 1 0 0 0 1 0 4 0
  1e klasse 
  Dames 2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Tilburg D2 2 6 2 0 0 12 2 0
2 Were Di D2 2 6 2 0 0 9 3 0
3 Oranje-Rood D2 2 6 2 0 0 5 1 0
4 MEP D2 2 3 1 0 1 3 2 0
5 Eindhoven D2 2 3 1 0 1 3 3 0
6 Tilburg D3 2 3 1 0 1 3 3 0
7 Push D3 2 3 1 0 1 5 6 0
8 Breda D2 2 3 1 0 1 2 3 0
9 Venlo D2 2 3 1 0 1 4 11 0
10 Push D2 2 0 0 0 2 2 5 0
11 Tilburg D4 2 0 0 0 2 1 5 0
12 HOD D2 2 0 0 0 2 2 7 0
  Res. hoofdklasse 
  Dames Jong 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Oranje-Rood DJ1 2 6 2 0 0 27 1 0
2 Helmond DJ1 2 6 2 0 0 20 0 0
3 Weert DJ1 2 6 2 0 0 6 1 0
4 Tilburg DJ3 2 0 0 0 2 1 9 0
5 Venlo DJ1 2 0 0 0 2 0 20 0
6 Son DJ1 2 0 0 0 2 1 24 0
  1e klasse 
  Dames Jong 2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Venray DJ1 2 6 2 0 0 9 1 0
2 Oranje-Rood DJ4 2 6 2 0 0 7 2 0
3 Maastricht DJ1 2 4 1 1 0 4 1 0
4 Heeze DJ1 2 1 0 1 1 2 8 0
5 Venlo DJ2 2 0 0 0 2 1 5 0
6 Oedenrode DJ2 2 0 0 0 2 1 7 0
  3e klasse 
  Dames Veteranen A 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Venlo DA 2 4 1 1 0 11 5 0
2 Weert DA 1 3 1 0 0 8 1 0
3 Nuenen DA 1 3 1 0 0 3 1 0
4 Concordia DA 2 3 1 0 1 4 8 0
5 Helmond DB 2 1 0 1 1 6 13 0
6 Geldrop DA 2 0 0 0 2 3 7 0
  1e klasse 
  Dames Veteranen MA donderdag 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Warande DM A 2 6 2 0 0 14 0 0
2 HOD DM A 2 6 2 0 0 14 1 0
3 MOP DM A 2 6 2 0 0 5 1 0
4 Uden DM A 2 3 1 0 1 4 4 0
5 Den Bosch DM A 2 3 1 0 1 2 2 0
6 Oss DM A 2 3 1 0 1 4 6 0
7 Venlo DM A 2 1 0 1 1 0 5 0
8 Berkel-Enschot DM A 2 1 0 1 1 1 8 0
9 Civicum DM A 2 0 0 0 2 0 6 0
10 Bommelerwaard DM A 2 0 0 0 2 1 12 0
  1e klasse 
  Heren 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Venlo H1 1 3 1 0 0 7 0 0
2 HOD H1 1 3 1 0 0 4 0 0
3 Eindhoven H1 1 3 1 0 0 4 3 0
4 Geel-Zwart H1 1 3 1 0 0 3 2 0
5 Basko H1 1 3 1 0 0 2 1 0
6 Maastricht H1 1 1 0 1 0 1 1 0
7 Weert H1 1 1 0 1 0 1 1 0
8 HCAS H1 1 0 0 0 1 3 4 0
9 MEP H1 1 0 0 0 1 2 3 0
10 Best H1 1 0 0 0 1 1 2 0
11 Geldrop H1 1 0 0 0 1 0 4 0
12 Hopbel H1 1 0 0 0 1 0 7 0
  1e klasse 
  Heren 2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Oranje-Rood H3 2 6 2 0 0 10 1 0
2 Maastricht H2 2 6 2 0 0 10 4 0
3 Uden H2 2 6 2 0 0 9 4 0
4 Helmond H3 2 6 2 0 0 6 2 0
5 Geldrop H2 2 3 1 0 1 8 5 0
6 Oranje-Rood H4 2 3 1 0 1 8 9 0
7 HOD H3 1 1 0 1 0 0 0 0
8 Oranje-Rood H6 2 1 0 1 1 1 3 0
9 Helmond H2 1 0 0 0 1 1 2 0
10 Geldrop H3 2 0 0 0 2 2 8 0
11 Nova H2 2 0 0 0 2 2 8 0
12 Venlo H2 2 0 0 0 2 4 15 0
  Res. overgangsklasse 
  Heren 3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Venlo H3 2 6 2 0 0 16 9 0
2 Heeze H3 1 3 1 0 0 5 2 0
3 Oranje-Rood H12 2 3 1 0 1 7 5 0
4 HOD H4 2 3 1 0 1 7 6 0
5 Nuenen H3 2 3 1 0 1 3 2 0
6 Blerick H2 2 3 1 0 1 4 5 0
7 Meerssen H2 2 3 1 0 1 7 12 0
8 Blerick H3 2 2 0 2 0 3 3 0
9 Weert H3 1 1 0 1 0 2 2 0
10 Tegelen H2 2 1 0 1 1 1 4 0
11 Concordia H2 2 0 0 0 2 6 11 0
  Res. 2e klasse 
  Heren Veteranen A 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Den Bosch HC 2 6 2 0 0 20 1 0
2 Basko HB 2 6 2 0 0 5 0 0
3 Tegelen HC 1 3 1 0 0 4 2 0
4 Geldrop HA 1 3 1 0 0 3 1 0
5 Heeze HA 2 3 1 0 1 2 2 0
6 Helmond HC 2 3 1 0 1 2 11 0
7 Venlo HA 2 1 0 1 1 3 4 0
8 Deurne HA 2 1 0 1 1 2 5 0
9 Tegelen HB 1 0 0 0 1 1 3 0
10 Civicum HB 1 0 0 0 1 0 2 0
11 Gemert HA 2 0 0 0 2 3 14 0
  Veteranen 2e klasse 
  Heren Veteranen L 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Eindhoven HLA 2 6 2 0 0 8 1 0
2 Concordia HLA 2 6 2 0 0 6 1 0
3 Basko HLA 2 3 1 0 1 5 4 0
4 Oranje-Rood HLB 2 3 1 0 1 2 3 0
5 Venlo HLA/Tegelen HLA 2 3 1 0 1 3 6 0
6 Boxmeer HLA 2 1 0 1 1 3 4 0
7 Mierlo HLA 2 1 0 1 1 2 4 0
8 HOD HLB 2 0 0 0 2 1 7 0
  veteranen 2e klasse 
Junioren 
  Jongens A1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Venlo JA1 3 9 3 0 0 21 2 0
2 Maastricht JA1 3 6 2 0 1 5 8 0
3 Scoop JA1 3 3 1 0 2 10 14 0
4 Oosterbeek JA1 3 0 0 0 3 2 14 0
  Landelijke Subtopklasse 
  Jongens D1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Rosmalen JD2 2 6 2 0 0 9 2 0
2 Weert JD1 1 3 1 0 0 9 0 0
3 MOP JD2 1 3 1 0 0 2 0 0
4 Venlo JD1 2 3 1 0 1 9 8 0
5 Den Bosch JD4 2 0 0 0 2 2 10 0
6 Scoop JD1 2 0 0 0 2 1 12 0
  1e klasse 
  Jongens D2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Venray JD1 2 6 2 0 0 11 2 0
2 Tegelen JD1 2 6 2 0 0 11 5 0
3 Civicum JD1 2 3 1 0 1 8 9 0
4 Peel en Maas JD1 2 1 0 1 1 4 5 0
5 Venlo JD2 2 1 0 1 1 3 4 0
6 Horst JD1 2 0 0 0 2 1 13 0
  4e klasse 
  Meisjes A1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HCAS MA1 2 6 2 0 0 13 2 0
2 Basko MA1 2 6 2 0 0 12 1 0
3 Venlo MA1 2 4 1 1 0 7 5 0
4 Mierlo MA1 2 1 0 1 1 5 9 0
5 Scoop MA1 2 0 0 0 2 3 8 0
6 DVS MA1 2 0 0 0 2 0 15 0
  1e klasse 
  Meisjes A2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Peel en Maas MA1 2 6 2 0 0 9 4 0
2 Tegelen MA2 2 3 1 0 1 12 9 0
3 Venlo MA2 2 3 1 0 1 8 5 0
4 Bakel MA1 2 3 1 0 1 4 9 0
5 Helmond MA3 2 1 0 1 1 3 4 0
6 Deurne MA2 2 1 0 1 1 5 10 0
  4e klasse 
  Meisjes B1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Tegelen MB1 2 6 2 0 0 7 3 0
2 Venlo MB1 2 3 1 0 1 11 4 0
3 Concordia MB1 2 3 1 0 1 5 3 0
4 Meerssen MB1 2 3 1 0 1 3 5 0
5 Nova MB2 2 1 0 1 1 3 5 0
6 Scoop MB2 2 1 0 1 1 2 11 0
  2e klasse 
  Meisjes B2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Tegelen MB2 2 6 2 0 0 11 4 0
2 Blerick MB2 2 3 1 0 1 7 5 0
3 Boxmeer MB2 2 3 1 0 1 4 4 0
4 Weert MB2 2 3 1 0 1 5 6 0
5 Civicum MB2 2 3 1 0 1 3 6 0
6 Venlo MB2 2 0 0 0 2 5 10 0
  3e klasse 
  Meisjes B3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HCAS MB2 2 6 2 0 0 10 0 0
2 Tegelen MB3 2 6 2 0 0 6 2 0
3 Mierlo MB3 2 3 1 0 1 5 4 0
4 Venlo MB3 2 3 1 0 1 3 3 0
5 Geldrop MB3 2 0 0 0 2 1 4 0
6 Horst MB2 2 0 0 0 2 0 12 0
  4e klasse 
  Meisjes B4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Peel en Maas MB1 2 6 2 0 0 8 4 0
2 Venray MB2 2 4 1 1 0 5 3 0
3 Blerick MB3 2 3 1 0 1 11 7 0
4 Horst MB3 2 3 1 0 1 6 6 0
5 Venlo MB4 2 1 0 1 1 4 6 0
6 Boxmeer MB4 2 0 0 0 2 4 12 0
  5e klasse 
  Meisjes C1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Concordia MC1 2 4 1 1 0 4 2 0
2 Meerssen MC1 2 4 1 1 0 4 3 0
3 Venlo MC1 2 4 1 1 0 3 2 0
4 Blerick MC1 2 3 1 0 1 6 3 0
5 HCAS MC1 2 1 0 1 1 2 4 0
6 Mierlo MC1 2 0 0 0 2 1 6 0
  1e klasse 
  Meisjes C2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Venlo MC2 2 6 2 0 0 22 0 0
2 Venray MC1 2 6 2 0 0 17 4 0
3 Blerick MC3 2 6 2 0 0 13 2 0
4 Gemert MC3 2 0 0 0 2 4 10 0
5 Mill MC1 2 0 0 0 2 1 18 0
6 Civicum MC2 2 0 0 0 2 1 24 0
  3e klasse 
  Meisjes C3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Deurne MC1 2 6 2 0 0 20 0 0
2 Venlo MC3 2 4 1 1 0 10 4 0
3 Horst MC2 2 4 1 1 0 6 4 0
4 Boxmeer MC2 2 3 1 0 1 6 12 0
5 Tegelen MC2 2 0 0 0 2 3 10 0
6 Peel en Maas MC1 2 0 0 0 2 2 17 0
  4e klasse 
  Meisjes D1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Boxmeer MD1 2 6 2 0 0 15 4 0
2 Venlo MD1 2 6 2 0 0 3 1 0
3 Tegelen MD1 2 3 1 0 1 4 3 0
4 Venray MD1 2 1 0 1 1 3 5 0
5 Deurne MD1 2 1 0 1 1 4 12 0
6 Blerick MD1 2 0 0 0 2 2 6 0
  2e klasse 
  Meisjes D2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Tegelen MD3 2 6 2 0 0 13 1 0
2 Blerick MD3 1 3 1 0 0 6 0 0
3 Venlo MD2 2 3 1 0 1 5 4 0
4 HCAS MD3 1 0 0 0 1 2 4 0
5 Horst MD2 2 0 0 0 2 0 17 0
  5e klasse 
  Venlo-Tegelen Jongens B1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Oranje-Rood JB3 2 6 2 0 0 6 4 0
2 Gemert JB1 2 4 1 1 0 9 3 0
3 HOD JB1 2 3 1 0 1 10 7 0
4 Venlo JB1 2 3 1 0 1 5 4 0
5 Mierlo JB1 2 1 0 1 1 5 10 0
6 Nuenen JB1 2 0 0 0 2 4 11 0
  1e klasse 
  Venlo-Tegelen Jongens B2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Concordia JB1 2 6 2 0 0 11 3 0
2 Basko JB1 2 4 1 1 0 12 2 0
3 Son JB1 2 4 1 1 0 7 3 0
4 HCAS JB1 2 3 1 0 1 6 11 0
5 Venlo JB2 2 0 0 0 2 3 10 0
6 Helmond JB2 2 0 0 0 2 2 12 0
  2e klasse 
  Venlo-Tegelen Jongens B3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Heeze JB2 2 6 2 0 0 5 1 0
2 Horst JB1 2 4 1 1 0 11 4 0
3 Venlo JB3 2 4 1 1 0 11 4 0
4 Civicum JB1 2 3 1 0 1 7 4 0
5 Mierlo JB2 2 0 0 0 2 1 10 0
6 Oranje-Rood JB6 2 0 0 0 2 2 14 0
  4e klasse 
Jongste Jeugd 
  Jongens E6-1 
    1e klasse 
  Jongens E8-1 
    1e klasse 
  Meisjes E6-1 
    1e klasse 
  Meisjes E6-2 
    1e klasse 
  Meisjes E6-3 
    1e klasse 
  Meisjes E8-1 
    1e klasse 
  Meisjes E8-2 
    1e klasse 
  Meisjes F1 
    1e klasse 
  Meisjes F2 MIX 
    1e klasse 

Contact

Adres
Louisenburgweg 5,
Sportpark Herungerberg,
5916 NA VENLO
T: 077-3512724
[email protected]

Postadres VHC
Postbus 567
5900 AN VENLO