VHC Oktoberfest 5. November

Party Service Venlo

Warming Up App


Oefeningen voor elk team/niveau
Babylidmaatschap

Een babylid aanmelden?: [email protected]l

babyclub

Studentenhockey

Trainingsschema dinsdag 17 oktober 2017   13:21
Dit schema loopt van 28-8-2017 t/m 15-6-2018
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Jongens B2 Ivo da Mota Moreira KG2 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes B2 Nieke Laumans KG1 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes B3 Ron van Weerdt KG2 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes D1 Peter van Soest KG1 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes D2 John Bruinen KG3 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes D3 Tim Bruinen KG3 - AB
19:00 - 20:30 Jongens B1 Ivo da Mota Moreira KG2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A2 Ron van Weerdt KG2 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Nieke Laumans KG1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes C1 Peter van Soest KG1 - CD
19:30 - 21:00 Meisjes C2 Tim Bruinen KG3 - AB
19:30 - 21:00 Meisjes C3 John Bruinen KG3 - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:30 Jongens A1 Luis da Rocha Tavares KG1 - AB
17:30 - 19:30 Jongens D1 Job Baeten KG1 - CD
17:30 - 18:30 Jongens E6-1 Roel Bisschops
Victor Boitelle
KG3 - A
17:30 - 18:30 Jongens E8-1 Ivo da Mota Moreira KG3 - B
17:30 - 18:30 Jongens E8-2 Vincent Belde
Luuk Greijn
KG3 - C
17:30 - 18:30 Jongens F1 KG3 - D
17:30 - 18:30 Meisjes E6-1 Clim Denessen
Fabiënne Nabben
KG2 - A
17:30 - 18:30 Meisjes E8-1 Juli Zeelen
Amber Berretty
KG2 - B
17:30 - 18:30 Meisjes E8-2 Jasmijn Driessen
Rachelle van Stralen
KG2 - C
18:30 - 20:00 Meisjes A3 Sebas Visser KG3 - AB
19:00 - 20:00 Dames 1 Joost Cornet
Thijs Pubben
KG3 - CD 1 keer in de twee weken
19:00 - 20:30 Jongens C1 Ron van Weerdt KG2 - CD
19:00 - 20:30 Keepers Fred Cabooter KG2 - AB
19:30 - 21:30 Dames 1 Joost Cornet
Thijs Pubben
KG1
20:30 - 22:00 Keepers Fred Cabooter KG2 - AB
20:30 - 22:00 Trimsalon Ron van Weerdt KG2 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 17:00 Meisjes D2 Ivo da Mota Moreira KG1 - CD
15:30 - 16:30 Meisjes en Jongens H benjamins Francis Gottmer KG1 - AB
15:30 - 16:30 Meisjes en Jongens K kleuterteam Francis Gottmer KG1 - AB
15:30 - 16:30 Meisjes F2 Luka Peters KG1 - AB
16:30 - 17:30 Meisjes F1 Francis Gottmer KG1 - AB
17:00 - 18:30 Jongens D2 Luis da Rocha Tavares KG2 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes D1 Peter van Soest KG2 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes D3 Ivo da Mota Moreira KG3 - AB
17:30 - 19:30 Meisjes A1 Lesley Kulaleën KG1 - CD
17:30 - 19:30 Meisjes B1 Nieke Laumans KG1 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes B2 Annemarie Engels KG3 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes C1 Ralph van Soest KG2 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B3 Ivo da Mota Moreira KG3 - AB
18:30 - 19:30 Meisjes D1 Peter van Soest KG2 - AB
19:00 - 20:30 Dames 2 Leo Nefkens KG2 - CD
19:00 - 20:30 Dames Jong 1 KG3 - CD
19:30 - 21:15 Heren 1 Dick Bisschops
Marc Routs
KG1
19:30 - 20:30 Meisjes C1 Peter van Soest KG2 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Meisjes C2 Ivo da Mota Moreira KG1 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C3 Luis da Rocha Tavares KG1 - CD
17:45 - 18:45 Jongens E6-1 Hans Dick Terhenne
Victor Boitelle
KG2 - A
17:45 - 18:45 Jongens E8-1 Funs Simons
Tim Sprengers
KG2 - B
17:45 - 18:45 Jongens E8-2 Vincent Belde
Luuk Greijn
KG2 - C
17:45 - 18:45 Jongens F1 Thomas Langerak
David Gaspersz
KG2 - D
17:45 - 18:45 Meisjes E6-1 Maike Rijnbende
Noa Nijland
KG3 - A
17:45 - 18:45 Meisjes E8-1 Amber Schnock
Lieke Bax
KG3 - B
17:45 - 18:45 Meisjes E8-2 Jasmijn Driessen
Rachelle van Stralen
KG3 - C
17:45 - 18:45 Meisjes F1 Charlotte Swaghoven
Sem Verbeek
KG3 - D
17:45 - 18:45 Meisjes F2 Maud Doensen
Sophie Kortooms
KG3 - D
19:00 - 21:00 Jongens A1 Luis da Rocha Tavares KG1 - CD
19:00 - 21:00 Jongens B1 Ivo da Mota Moreira KG1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A2 KG2 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 Jongens C1 Max Traa KG2 - AB
17:30 - 19:00 Jongens B2 Ivo da Mota Moreira KG2 - CD
17:30 - 19:00 Jongens D1 Job Baeten KG1 - CD
17:30 - 19:00 Jongens D2 Baer Lamberts
Thomas Langerak
KG3 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes A1 Lesley Kulaleën KG1 - AB
18:30 - 21:00 Keepers Fred Cabooter KG2 - AB
19:00 - 22:00 Dames 1 Joost Cornet
Thijs Pubben
KG1 Heren en Dames wekelijks om en om
19:00 - 22:00 Heren 1 Dick Bisschops
Marc Routs
KG1 Heren en Dames wekelijks om en om
19:30 - 21:00 Dames Jong 1 KG2 - CD Wisselt om de week met Jong H1 van veld
19:30 - 21:00 Heren Jong 1 KG3 - CD Wisselt om de week met Jong D1 van veld